Rio Bravo Cup I ja II, 27-28.4.2013 Lopella

Rio Bravo CUP:n I ja II osakilpailut Lopen ampumaradalla 27-28.4.2013.

Kiitos osallistujille!

Tulokset lauantai 27.4 CUP I/2013

Clean Shooters

#Alias
1.Armadillo Andy
2.The Ozz
3.Big Jake
4.Mad Dad Mike

Results per category
Gunfighter

SijaNimiAika
1.Little Cassino106,63
2.Cold Hand Leo162,97
3.The Ozz183,82

Buckaroo
SijaNimiAika
1.Phil Brennan191,93

49’ers
SijaNimiAika
1.Drifter151,43
2.Armadillo Andy151,88

Senior
SijaNimiAika
1.Big Jake194,12
2.Morgan Kane197,36
3.Grizzly Ben294,19
4.Panhandle Smith297,82
5.Snake Tongue Joe369,52

Ladies 49’ers
SijaNimiAika
1.Cougar Kate406,14

Ladies Senior
SijaNimiAika
1.Eula Goodnight273,39

Cowboy
SijaNimiAika
1.Finger Jackson155,99
2.Andy Marston303,34

Duelist
SijaNimiAika
1.Long-John Lector313,66
2.Brown Eyes Jack339,37

COWS Hollywood
SijaNimiAika
1.Nobody212,74
2.Marilyn559,94

Lady Wrangler
SijaNimiAika
1.Black Hand Minnie274,39
2.Deadwood Dixie355,82

Frontier Cartridge Gunfighter
SijaNimiAika
1.Jack Cattler306,59

Frontier Cartridge Duelist
SijaNimiAika
1.Tyrel Sacket280,76

Wrangler
SijaNimiAika
1.John Parker188,38
2.Mad Dad Mike205,36

Cowgirl
SijaNimiAika
1.Lady Elena198,48

Overall results

SijaNimiLuokkaAika
1.Little CassinoGunfighter106,63
2.Drifter49’ers151,43
3.Armadillo Andy49’ers151,88
4.Finger JacksonCowboy155,99
5.Cold Hand LeoGunfighter162,97
6.The OzzGunfighter183,82
7.John ParkerWrangler188,38
8.Phil BrennanBuckaroo191,93
9.Big JakeSenior194,12
10.Morgan KaneSenior197,36
11.Lady ElenaCowgirl198,48
12.Mad Dad MikeWrangler205,36
13.NobodyCOWS Hollywood212,74
14.Eula GoodnightLadies Senior273,39
15.Black Hand MinnieLady Wrangler274,39
16.Tyrel SacketFrontier Cartridge Duelist280,76
17.Grizzly BenSenior294,19
18.Panhandle SmithSenior297,82
19.Andy MarstonCowboy303,34
20.Jack CattlerFrontier Cartridge Gunfighter306,59
21.Long-John LectorDuelist313,66
22.Brown Eyes JackDuelist339,37
23.Deadwood DixieLady Wrangler355,82
24.Snake Tongue JoeSenior369,52
25.Cougar KateLadies 49’ers406,14
26.MarilynCOWS Hollywood559,94

Per Stage results

1: Stage 1

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Little Cassino25,3725,37----
2.Cold Hand Leo34,9634,96----
3.Armadillo Andy39,639,6----
4.Finger Jackson42,8742,87----
5.Drifter43,0438,041---
6.John Parker44,7244,72----
7.Phil Brennan47,2647,26----
8.Big Jake49,0449,04----
9.Morgan Kane52,8942,892---
10.Mad Dad Mike53,153,1----
11.The Ozz53,4353,43----
12.Long-John Lector57,0357,03----
13.Nobody58,2753,271---
14.Andy Marston63,1263,12----
15.Panhandle Smith65,265,2----
16.Lady Elena66,0251,023---
17.Black Hand Minnie67,9867,98----
18.Eula Goodnight69,3664,361---
19.Tyrel Sacket73,8253,824---
20.Brown Eyes Jack74,8374,83----
21.Grizzly Ben75,1675,16----
22.Jack Cattler77,3652,365---
23.Cougar Kate91,5181,512---
24.Snake Tongue Joe92,3187,311---
25.Deadwood Dixie110,8580,856---
26.Marilyn135,67120,673---

2: Stage 2

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Little Cassino28,7123,711---
2.Armadillo Andy36,8736,87----
3.Finger Jackson37,6732,671---
4.Lady Elena37,9537,95----
5.Morgan Kane39,1239,12----
6.Cold Hand Leo39,7134,711---
7.Drifter42,2937,291---
8.Big Jake42,5942,59----
9.The Ozz44,4444,44----
10.John Parker46,0741,071---
11.Mad Dad Mike52,5952,59----
12.Phil Brennan54,9649,961---
13.Nobody57,3657,36----
14.Eula Goodnight59,354,31---
15.Panhandle Smith67,9662,961---
16.Brown Eyes Jack68,4168,41----
17.Tyrel Sacket70,4355,433---
18.Grizzly Ben75,2775,27----
19.Long-John Lector75,7665,762---
20.Black Hand Minnie81,5776,571---
21.Jack Cattler83,9273,922---
22.Snake Tongue Joe93,9788,971---
23.Andy Marston98,9868,986---
24.Cougar Kate105,4990,493---
25.Deadwood Dixie107,7882,785---
26.Marilyn119,08109,082---

3: Stage 3

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Little Cassino24,4924,49----
2.Drifter33,833,8----
3.Lady Elena33,8733,87----
4.Armadillo Andy36,9236,92----
5.Phil Brennan39,7639,76----
6.Cold Hand Leo41,0241,02----
7.Finger Jackson42,542,5----
8.The Ozz45,0845,08----
9.John Parker45,1240,121---
10.Morgan Kane45,9345,93----
11.Nobody46,7746,77----
12.Mad Dad Mike51,6951,69----
13.Black Hand Minnie53,8153,81----
14.Tyrel Sacket56,0756,07----
15.Big Jake57,7257,72----
16.Grizzly Ben62,742,74---
17.Deadwood Dixie63,9863,98----
18.Jack Cattler64,7564,75----
19.Long-John Lector72,0167,011---
20.Andy Marston73,8573,85----
21.Panhandle Smith77,6777,67----
22.Snake Tongue Joe82,3482,34----
23.Eula Goodnight85,0185,01----
24.Cougar Kate107,0877,086---
25.Brown Eyes Jack115,4110,41---
26.Marilyn164,98139,985---

4: Stage 4

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Little Cassino28,0628,06----
2.Drifter32,332,3----
3.Finger Jackson32,9532,95----
4.Armadillo Andy38,4938,49----
5.The Ozz40,8740,87----
6.Big Jake44,7744,77----
7.Cold Hand Leo47,2832,283---
8.Mad Dad Mike47,9847,98----
9.Phil Brennan49,9539,95--1-
10.Nobody50,3445,341---
11.John Parker52,4752,47----
12.Morgan Kane59,4254,421---
13.Eula Goodnight59,7259,72----
14.Lady Elena60,6455,641---
15.Andy Marston67,3967,39----
16.Black Hand Minnie71,0366,031---
17.Deadwood Dixie73,2173,21----
18.Tyrel Sacket80,4470,44--1-
19.Jack Cattler80,5680,56----
20.Brown Eyes Jack80,7380,73----
21.Grizzly Ben81,0681,06----
22.Panhandle Smith86,9966,992-1-
23.Snake Tongue Joe100,995,91---
24.Cougar Kate102,0677,063-1-
25.Long-John Lector108,8688,864---
26.Marilyn140,21135,211---

Tulokset Sunnuntai 28.4, II/2013

Clean Shooters

#AliasAika
1.Big Jake168,29
2.The Ozz171,96
3.Mad Dad Mike182,53
4.Nobody188,21

Results per category
Gunfighter

SijaNimiAika
1.Cold Hand Leo144,5
2.The Ozz171,96
3.Little Cassino176,49

Buckaroo
SijaNimiAika
1.Phil Brennan202,19

Silver Senior
SijaNimiAika
1.Big Jake168,29

Ladies Senior
SijaNimiAika
1.Eula Goodnight329,96

49’ers
SijaNimiAika
1.Armadillo Andy161,29
2.Drifter162,34

Cowboy
SijaNimiAika
1.Finger Jackson143,85
2.Andy Marston294,1

Wrangler
SijaNimiAika
1.John Parker162,38
2.Mad Dad Mike182,53
3.Sixpack Jim215,06

Lady Wrangler
SijaNimiAika
1.Black Hand Minnie237,16
2.Deadwood Dixie354,71

COWS Hollywood
SijaNimiAika
1.Nobody188,21

Duelist
SijaNimiAika
1.Long-John Lector315,86

Frontier Cartridge Duelist
SijaNimiAika
1.Tyrel Sacket275,62

Cowgirl
SijaNimiAika
1.Lady Elena151,86

Overall results

SijaNimiLuokkaAika
1.Finger JacksonCowboy143,85
2.Cold Hand LeoGunfighter144,5
3.Lady ElenaCowgirl151,86
4.Armadillo Andy49’ers161,29
5.Drifter49’ers162,34
6.John ParkerWrangler162,38
7.Big JakeSilver Senior168,29
8.The OzzGunfighter171,96
9.Little CassinoGunfighter176,49
10.Mad Dad MikeWrangler182,53
11.NobodyCOWS Hollywood188,21
12.Phil BrennanBuckaroo202,19
13.Sixpack JimWrangler215,06
14.Black Hand MinnieLady Wrangler237,16
15.Tyrel SacketFrontier Cartridge Duelist275,62
16.Andy MarstonCowboy294,1
17.Long-John LectorDuelist315,86
18.Eula GoodnightLadies Senior329,96
19.Deadwood DixieLady Wrangler354,71

Per Stage results

1: Stage 1

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Cold Hand Leo33,7728,771---
2.Drifter34,0334,03----
3.The Ozz38,1738,17----
4.Lady Elena40,4735,471---
5.Big Jake40,6440,64----
6.John Parker42,2137,211---
7.Little Cassino43,8543,85----
8.Finger Jackson44,0529,053---
9.Mad Dad Mike44,1444,14----
10.Armadillo Andy45,7640,761---
11.Nobody46,0146,01----
12.Phil Brennan49,0739,072---
13.Black Hand Minnie52,0147,011---
14.Sixpack Jim55,0440,043---
15.Andy Marston67,6562,651---
16.Tyrel Sacket72,8152,812-1-
17.Long-John Lector73,6173,61----
18.Eula Goodnight76,0966,092---
19.Deadwood Dixie88,268,24---

2: Stage 2

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Finger Jackson25,5425,54----
2.Cold Hand Leo33,4228,421---
3.The Ozz34,3234,32----
4.Lady Elena35,4930,491---
5.John Parker36,5831,581---
6.Phil Brennan36,7536,75----
7.Armadillo Andy37,4232,421---
8.Big Jake38,1538,15----
9.Drifter38,8133,811---
10.Little Cassino39,4229,422---
11.Mad Dad Mike43,5343,53----
12.Nobody47,1347,13----
13.Tyrel Sacket48,5243,521---
14.Sixpack Jim48,6133,613---
15.Black Hand Minnie50,5845,581---
16.Eula Goodnight58,6258,62----
17.Long-John Lector78,1268,122---
18.Andy Marston86,6386,63----
19.Deadwood Dixie86,7671,763---

3: Stage 3

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Lady Elena40,5640,56----
2.Armadillo Andy43,143,1----
3.Finger Jackson44,4844,48----
4.Big Jake45,6445,64----
5.The Ozz46,3246,32----
6.Mad Dad Mike47,6747,67----
7.Drifter48,3348,33----
8.John Parker48,8743,871---
9.Nobody49,4149,41----
10.Cold Hand Leo49,7639,762---
11.Phil Brennan58,0553,051---
12.Little Cassino61,6336,635---
13.Sixpack Jim63,2863,28----
14.Long-John Lector76,6366,63--1-
15.Black Hand Minnie76,9771,971---
16.Andy Marston79,279,2----
17.Tyrel Sacket85,0485,04----
18.Deadwood Dixie102,44102,44----
19.Eula Goodnight123,4113,42---

4: Stage 4

#AmpujaTulosAikaOhiBonPrcMSVSDQ
1.Cold Hand Leo27,5527,55----
2.Finger Jackson29,7829,78----
3.Little Cassino31,5931,59----
4.John Parker34,7234,72----
5.Armadillo Andy35,0135,01----
6.Lady Elena35,3435,34----
7.Drifter41,1741,17----
8.Big Jake43,8643,86----
9.Nobody45,6645,66----
10.Mad Dad Mike47,1947,19----
11.Sixpack Jim48,1348,13----
12.The Ozz53,1553,15----
13.Black Hand Minnie57,652,61---
14.Phil Brennan58,3258,32----
15.Andy Marston60,6260,62----
16.Tyrel Sacket69,2569,25----
17.Eula Goodnight71,8571,85----
18.Deadwood Dixie77,3177,31----
19.Long-John Lector87,587,5----